Adresa, ze které je všude blízko

Tři viladomy v zahradách

Rezidence Neklanka 2 sousedí se svojí o rok starší sestrou a nabízí 31 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk. Z úrovně ulice Na Neklance jsou situované dvě obchodní jednotky a také vjezd do společného suterénu s garážovými stáními a sklepy.

Nejkomornější dům A při ulici na Neklance nabízí pouze 6 bytových jednotek ve třech nadzemních podlažích, přičemž poslední podlaží domu hostí vzdušný byt 3+kk s velkorysou osmdesáti metrovou terasou.

Viladům B, přiléhající k ulici na Neklance, nabízí 18 bytů, ve kterých jsou zastoupeny kompaktní byty 1+kk, 2+kk i 3+kk s předzahrádkami v přízemí a velkými balkony a lodžiemi v patrech. Čtvrté ustupující podlaží reprezentuje dva velké luxusní byty s prostornými terasami.

Vila C se sedmi byty je umístěná v zahradě areálu s dispozicemi bytů 2+kk a 3+kk, které přímo navazují na okolní zeleň.

Konečně doma na Smíchově

Skvělá dopravní obslužnost

Nezbytným kritériem při výběru nového domova je samozřejmě dobrá dopravní dostupnost. V blízkosti Rezidence Neklanka najdete jak tramvajovou zastávku, tak metro, autobusy i vlakové nádraží. Cesta na Pražský okruh zabere jednu minutu a na ruzyňské letiště necelých 20 minut jízdy. Pro kratší cesty však můžete auto nechat bezpečně zaparkované v suterénu domu: i pěšky jste totiž v centru za pár minut.

Slovo architekta

Ing.arch. Oleg Haman, ateliér Casua

Návrh bytových domů Na Neklance II tvoří plynulý přechod mezi dvěma urbanistickými typy zástavby. Bloková zástavba tak návrhem nových objektů zvolna přechází do rozvolněného vilového typu. Nově definované prostory mezi stavbami však neslouží pouze residentům, ale vytváří veřejně přístupný prostor v podobě parku, který spojuje lokální komunikace Nad Koulkou a Na Neklance a vytváří tak přirozený průchod územím. Ten je umocněn dále zpřístupněním zeleného masivu parku v jižní části lokality.

Návrh také významně zlepšuje prostor uličního prostranství. Nové umístění obytných budov narovnává neuspokojivé profily komunikace a významně zlepšuje zejména pohyb chodců v ulici Na Neklance. Obytnou funkci doplňují drobné obchodní plochy, přirozeně umístěné do prostoru ulice.

 

Předpokládaný harmonogram projektu

  • Získání pravomocného územního rozhodnutí 9/2020
  • Zahájení prodeje 9/2020
  • Předpokládané vydání stavebního povolení 8/2021
  • Zahájení stavby 9/2021
  • Předpokládaná kolaudace projektu 3Q/2023